اولین نشست خبری برای دومین دوره جایزه نوآوری آزاده برگزار شد

ثبت‌نام اولیه تیم‌های رویداد جایزه نوآوری آزاده از امروز نوزدهم تیر آغاز شد و تا نوزدهم مرداد ادامه دارد و این رویداد مهرماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

اولین نشست خبری دومین رویداد جایزه نوآوری آزاده در محل سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران به گزارش پیوست: 

دومین رویداد جایزه نوآوری آزاده مهرماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود. ثبت‌نام اولیه تیم‌های رویداد جایزه نوآوری آزاده از امروز نوزدهم تیر آغاز شد و تا نوزدهم مرداد ادامه دارد و این رویداد مهرماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود. به گزارش پیوست، رویا کوهستانی رئیس کمیته اجرایی رویداد جایزه نوآوری آزاده در این باره گفت: برنامه اجرایی این دوره به شکلی تنظیم شده است که همزمان با ایجاد بستر برای تبادل تجربه‌‌های بنیان گذاران و مدیران استارت‌آپ‌ها و شکل گیری شبکه استارت‌آپی بانوان، فرصتی برای معرفی ایده‌ها و استارت‌آپ‌های برتر فراهم شود و جایزه نوآوری آزاده در دو بخش استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دارای محصول نوآورانه برگزار می‌شود. شرایط حضور در رویداد جایزه نوآوری آزاده کوهستانی ادامه داد: در بخش اول استارت‌آپ‌هایی که از تیم‌های حداقل دو نفره تشکیل شده به شرط داشتن نمونه محصول اولیه (MVP) و تکمیل بودن مدل کسب و کار می‌توانند در جایزه نوآوری آزاده شرکت کنند. طبق گفته کوهستانی بخش دوم جایزه نوآوری آزاده با حضور مجموعه های فناور یا نوآور برگزار می‌شود که یکی از شرایط ارائه محصول کاربردی یا سابقه تاسیس ۲ سال یا بیشتر و یا درآمد مناسب و روبه رشد را داشته باشند. متقاضیان از امروز تا ۱۹ مرداد ماه با مراجعه به سایت می‌توانند ثبت‌نام اولیه خود را انجام دهند. در مرحله بعد شرکت‌هایی که ثبت نام کرده‌اند در فرآیند ارزیابی اولیه قرار می‌گیرند و داوران این مرحله از متخصصان حوزه‌های مختلف کسب و کار هستند که بر اساس معیارهای مشخص ، طرح‌های ارسالی را بررسی و دو برابر ظرفیت مورد نظر را گزینش می‌کنند و در تاریخ ۹ شهریور گروه‌های منتخب اعلام می‌شود. پس از داوری مرحله نخست به منظور آماده سازی تیم‌های برگزیده جلسات آموزشی و منتورینگ برگزار می‌شود تا تیم‌ها ضمن اصلاح و رفع چالشهای ارائه Pitch Deck برای رویداد نهایی آماده شوند و پس از ارائه آزمایشی از بین شرکت کنندگان دوره‌ها تعدادی برای ورود به مرحله نهایی انتخاب می شوند. در ۲۵ مهر ماه روز برگزاری رویداد، شرکت‌ها و صندوق‌های سرمایه گذاری ضمن داوری و انتخاب تیم‌های برتر هر بخش در سه سطح و اعطای جوایز امکان سرمایه گذاری روی هر تیم را بررسی خواهند کرد. هدف توسعه کارآفرینی است مریم خاوازی رییس کمیته راهبری هم در ادامه به روایت شکل‌گیری این ایده و اهداف جایزه ملی نوآوری آزاده پرداخت و گفت: ادامه مطلب در لینک ماهنامه پیوست به آدرس زیر:Sign in to leave a comment

درباره پوستر دومین دوره جایزه نوآوری آزاده
پوستر دومین رویداد جایزه نوآوری آزاده امروز نوزدهم تیرماه هزاروچهارصدو سه همزمان با اولین نشست خبری این رویداد در محل سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با حضور خبرنگاران ،نمایندگان سازمان و نمایندگان انجمن زنان کارآفرین رونمایی گردید.